ELWIRA SKRODZKA

ELWIRA SKRODZKA

HR Business Partner w Allianz Group

Sandra to bez wątpienia profesjonalistka. Podchodzi do pracy w kreatywny sposób. Jej szkolenia cechują się dużą dawką dobrej energii, uśmiechu. Poza tym osobiście uważam, że Sandra rozumie klienta, potrafi słuchać, zadawać pytania, co wbrew pozorom jest sztuką. Polecam współpracę.

ANNA OGRZYWALSKA

Dyrektor Oddziału Alior Bank

Sandra na swoich szkoleniach opiera się przede wszystkim na doświadczeniu i praktycznej wiedzy. Szkolenia prowadzi w sposób profesjonalny, a uczestnicy wychodzą pełni motywacji i energii do działania.


KRZYSZTOF FONDERSKI

Vice prezes w Krajowym Instytucie Prawno-Podatkowym

Sandra jest zawsze perfekcyjnie przygotowana. Jest gwarancją, że Twoje cele zostaną skutecznie zrealizowane. Polecam coaching z Sandrą. Zdecydowanie warto jej zaufać.

MICHAŁ BLOCH

MICHAŁ BLOCH

Prezes Zarządu at Pracownia Coachingu NOVO sp. z o.o.

Zaprosiłem Sandrę do współpracy ponieważ jej charyzma, kreatywność i niesamowita energia jest obietnicą sukcesu. Sandra jest uosobieniem cech dobrego trenera zmiany. Swoim przykładem świadczy o tym, że podążając za pragnieniami dotrzesz do bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego. W Studium Trenera Zmiany NOVO Sandra prowadzi warsztaty i zajęcia. To najlepsza rekomendacja!

Masz Pytania? Napisz!

kontakt@sandrazenka.pl