Sandra Zenka
ELWIRA SKRODZKA

ELWIRA SKRODZKA

HR Business Partner w Allianz Group

Sandra to bez wątpienia profesjonalistka. Podchodzi do pracy w kreatywny sposób. Jej szkolenia cechują się dużą dawką dobrej energii, uśmiechu. Poza tym osobiście uważam, że Sandra rozumie klienta, potrafi słuchać, zadawać pytania, co wbrew pozorom jest sztuką. Polecam współpracę.

ANNA OGRZYWALSKA

Dyrektor Oddziału Alior Bank

Sandra na swoich szkoleniach opiera się przede wszystkim na doświadczeniu i praktycznej wiedzy. Szkolenia prowadzi w sposób profesjonalny, a uczestnicy wychodzą pełni motywacji i energii do działania.


KRZYSZTOF FONDERSKI

Vice prezes w Krajowym Instytucie Prawno-Podatkowym

Sandra jest zawsze perfekcyjnie przygotowana. Jest gwarancją, że Twoje cele zostaną skutecznie zrealizowane. Polecam coaching z Sandrą. Zdecydowanie warto jej zaufać.

MICHAŁ BLOCH

MICHAŁ BLOCH

Prezes Zarządu at Pracownia Coachingu NOVO sp. z o.o.

Zaprosiłem Sandrę do współpracy ponieważ jej charyzma, kreatywność i niesamowita energia jest obietnicą sukcesu. Sandra jest uosobieniem cech dobrego trenera zmiany. Swoim przykładem świadczy o tym, że podążając za pragnieniami dotrzesz do bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego. W Studium Trenera Zmiany NOVO Sandra prowadzi warsztaty i zajęcia. To najlepsza rekomendacja!

Mateusz Bąk

Mateusz Bąk

Shareholder

Miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Sandrę. Ujmująca swoboda wypowiedzi z zachowaniem reżimu rzeczowości, dało się odczuć przygotowanie, doskonale dobrany kontent, kontrola nad przepływem treści chata i sprawna obsługa zapytań, podejmowanie trudnych zagadnień, łagodny dystans do siebie, fajne dygresje pozwalające na chwilowy reset, aby powrócić za moment od pełnej koncentracji. Podsumowując, merytorycznie, organizacyjnie i socjalnie na najwyższym poziomie. Szczerze polecam :) 

Tomasz Fabiszewski

Tomasz Fabiszewski

Manager ds. Wsparcia Informatycznego

Miałem ten zaszczyt uczestniczenia w szkoleniach prowadzonychprzez Sandrę. Były to jedne z najbardziej profesjonalnych szkoleńw jakich miałem okazję brać udział. Niesamowita znajomośćtematu, rewelacyjny sposób prezentowania wiedzy. Najwyższypoziom i z mojej strony najwyższa możliwa ocena!

Martyna Żabnicka

Martyna Żabnicka

HR Specialist w Deviniti

Miałam okazję współpracować z Sandrą przy okazji realizacji webinaru dla mojej organizacji. Od początku współpracy Sandra dbała o dobre zrozumienie naszych potrzeb. W naszej komunikacji czuć było partnerstwo i podążanie za potrzebami klienta. Podczas webinaru przekazała nam wiedzę w sposób zrozumiały dla laików, a przede wszystkim dbała o zaangażowanie uczestników i zrobiła to w taki sposób, że po trzech godzinach ludzie chcieli więcej :) Brawo Sandra! Oby więcej takich ludzi z pasją i chęcią dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

Małgorzata Pilewska

Małgorzata Pilewska

Kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej

Czasami wydaje się, że wszystko wiemy, że wszystko jest takie oczywiste, że wiemy w jakim kierunku idziemy i jak chcemy budować swój biznes. No właśnie.. WYDAJE SIĘ.. Warsztaty z Sandrą Zenką to nie klepanie po ramieniu czy słodzenie. To rozłożenie na części pierwsze tego co do tej pory zrobiliśmy, to co planujemy i w jakim miejscu jesteśmy w tej chwili. Ta analiza nie była łatwa, a wnioski zaskakujące. Profesjonalizm i niesamowite zdolności trenerskie Sandry pomogły mi określić siebie, swoją tożsamość biznesową i kierunki rozwoju. Dziękuję za wszystkie wskazówki. Czas spędzony na warsztatach uważam za najlepiej zainwestowany czas w rozwój siebie i w swojego biznesu. Szczerze polecam.

Szymon Jankowski

Szymon Jankowski

Kierownik Zespołu Sprzedażowego

Sandra prowadzi szkolenia w sposób usystematyzowany, jasno, czysto, przejrzyście. Przygotowane prezentacje nie kłują w oczy. Perfekcyjnie dobrane kolory, do prezentowanych slajdów, nie rozpraszają a wręcz pomagają skupić się na najważniejszych aspektach omawianych zagadnień. Przygotowanie merytoryczne i techniczne bez zarzutu. Do tego piękny uśmiech i ciepły ton głosu pozwala na łatwe nawiązanie kontaktu uczestnikom szkolenia (nawet tym zupełnie początkującym w danym temacie). Polecam.

Krzysztof Powązka

Krzysztof Powązka

Regionalny dyrektor sprzedaży

Uczestniczyłem w szkoleniu/warsztacie Sandry - dużo energii, ciekawego spojrzenia na pracę z prezentacjami i przekazem do odbiorców. Bardzo dobry kontakt z grupą - mimo iż czas był mocno ograniczony. Praca w sprzedaży jest sprzymierzeńcem trenerów - nietypowe sytuacje , a przede wszystkim spotkania z ciekawymi ludźmi, klientami, współpracownikami... - to jest prawdziwe i to odnajdziecie w Sandrze.

Kacper Szumański

Kacper Szumański

Deputy Store Manager

Sandra jest bardzo otwartą i kontaktową osobą. Jest bardzoempatyczna, wyczulona na potrzeby grupy. Dba o warstwęmerytoryczną warsztatów i przeprowadza je w bardzo przyjaznejformie. Po zajęciach służy radą, feedbackiem, pomocą. Byłembardzo zadowolony i serdecznie polecam współpracę.

Krzysztof Bochenek

Krzysztof Bochenek

Manager Sieci Multiagencyjnej

Szkolenia prowadzone przez Sandrę to jedne z najlepszych, w których brałem udział. Rewelacyjne przygotowanie zakresu i materiału szkoleniowego, poprzedzone dogłębną analizą oczekiwań klienta. Scenki i przykładowe sytuacje omawiane na szkoleniu nawiązują do specyfiki branży, w której słuchacze się specjalizują, przez co łatwiej do nich docierają. Jak dla mnie ogromnym plusem była rezygnacja z nudnych slajdów w PowerPoint na rzecz ręcznie przygotowanych flipchartów! Sandra na szkoleniu zaraża dobrym humorem, łatwo angażuje słuchaczy do wspólnej pracy. Jest też bardzo dobrym słuchaczem, dodatkowo obdarzonym wspaniałą pamięcią :)

Masz Pytania? Napisz!

kontakt@sandrazenka.pl